UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie koszenie traw jest trendem światowym ale ci którzy jeżdżą tylko po wsi Elbląg o tym pojęcia nie mają. Inna sprawa że decydenci też nie do końca wiedzą jak to powinno wyglądać. Trawa to życie (owady ), ekologia i ekonomia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    16
    Marek kk(2021-06-24)
  • @Marek kk - Zgadzam się, ale jednak trawniki przy skrzyżowaniach czy przejściach dla pieszych powinny być wykoszone. No i jak dobrze pamiętam to mieli nie kosić trawy ale miały powstać łąki kwiatowe, co wygląda pięknie. Niestety są tylko zarośla i psy łapią pełno kleszczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    0
    Pietro(2021-06-24)
  • @Marek kk - Światowiec się znalazł, tylko z logicznym myśleniem ma kłopot. Nie kośmy trawników - na podwórkach, osiedlach, w parkach i na działkach. W porządku, niech sobie rośnie, mnie nie przeszkadza. Natomiast nie może trawa na metr wysoka rosnąć na jezdni. Nie każdy jeździ suvem. Zrobić zawrotkę na Dąbka czy Ogólnej, gdzie jedzie tramwaj, trawka podskoczyła do szyi, a ty człowieku jedziesz 20letnią corsą - ciężka sprawa. Wzdłuż całej Siódemki wykosili trawy (moim zdaniem niepotrzebnie, bo na ekspresówce nie ma to żadnego znaczenia dla bezpieczeństwa), a w Elblągu tych paru metrów nie można?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    2
    mycho(2021-06-24)
  • @mycho - Oj mycha mycha. To nie ja mam problemy z myśleniem tylko ty z czytaniem. Wyraźnie napisałem że władze nie wiedzą jak to powinno wyglądać. Widać że myślenie to nie jest twoja mocna strona.
  • @Pietro - Lać tam beton aż miło!!!!! XD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Tralala(2021-06-24)
  • @Marek kk - Pierwszy raz coś komentuję ale myślę że i jedni i drudzy mają rację. Skszyżowania powinny być bezwzględnie wykoszone dla bezpieczeństwa. Natomiast większe połacie trawników czy jak ktoś z Państwa wspomniał drogi ekspresowe powinny być wysiane łąkami kwiatowymi tak jak to jest np. koło starego Feniksu w stronę poczty głównej no i wielu wielu miastach tak jak np. Kraków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Bez podpisu życzliwy mieszkan(2021-06-24)
  • @Marek kk - Owady by może żyły gdyby to były łąki KWIATOWE tymczasem w Elblągu to trawa i wysokie chwasty a nie kwiaty. Krzaki przy Ogólnej wzdłuż torowiska to w ogóle kretynizm- zero widoczności
Reklama