UWAGA!

Czytelnik: nieskoszona trawa zasłania kierowcom widoczność

 Elbląg, Niekoszona trawa przy ul. Mazurskiej utrudnia kierowcom widoczność na skrzyżowaniu,
Niekoszona trawa przy ul. Mazurskiej utrudnia kierowcom widoczność na skrzyżowaniu, fot. Anna Dembińska

-  Kiedy miasto zleci skoszenie trawy na ul. Mazurskiej, przy skrzyżowaniu z al. Odrodzenia? Wysoka trawa zagraża bezpieczeństwu kierowców, ponieważ kompletnie nic nie widać z samochodu osobowego - mówi nasz Czytelnik i prosi o interwencję w tej sprawie. 

- Jechałem dzisiaj ulicą Mazurską, skręcałem w stronę osiedla Zawada. Nieskoszona trwa zasłania prawie całkowicie widoczność kierowcom, "cudem" udało mi się uniknąć kolizji. Kiedy miasto weźmie się do roboty i skosi trawę przy skrzyżowaniu - pyta Czytelnik. 

Jak zaznacza Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu koszenie trawy na ul. Mazurskiej "rozpocznie się niebawem".  - Miejsce to jest ujęte w harmonogramie, jeszcze w tym tygodniu trawa przy ul. Mazurskiej ma zostać skoszona - mówi Łukasz Mierzejewski. 

daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • w elblągu to nawet trawa musi rosnąć wg harmonogramu.
 • Tak wygląda cały Elbląg zarośnięty zielskiem. Władze miasta już mają urlopy, wakacje, niech rośnie.
 • zgadzam się z Autorem, miałam podobną sytuację
 • Zatorze też zarośnięte, w niektórych miejscach skoszone do połowy i zastój. Deptak przy rzeczce trawa po pas.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40
  11
  xyz1(2021-06-24)
 • Podatki biorą, ceny podwyższają, ale jak ulice posprzątać czy trawę skosić to palą głupa. Jak człowiek nie zadzwoni, nie poruszy nieba i ziemii to mają gdzieś. Hashtagi: #Qwertyasd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  51
  11
  czar(2021-06-24)
 • Popieram. Ostatnio miałem problem z wyjazdem na Mazurską. trzeba ryzykować chcąc przejechać na drugą stronę jadąc od pętli autobusowej. Kwietne łąki mogą być przyczyną zdarzeń drogowych. Przede wszystkim bezpieczeństwo, później uroki przyrody. koście żeby nie było za późno. Kierowca osobówki nie widzi, dostawczaka może widzi, a kierowca ciężarówki na pewno. sprawdzić trzeba jeszcze światła przy Carefour. skrecając na zielonym w Ogólną jadąc Dąbka z kierunku Modrzewina nadjechały 3 pojazdy skręcające w lewo w Ogólną. czyżby błąd sygnalizacji. kiedyś było tam zdarzenie drogowe. wszyscy kierowcy potwierdzali że mieli zielone ! Trzeba to sprawdzić, to może być fakt. Może ktoś miał podobną sytuację ?
 • Rondo Compiegne! To jest dżungla! Nasadzeń porobione, jakby to nie rondo było a ogród botaniczny! Jadąc od dołu z Górnośląskiej nie widać NIC poza ścianą zieleni. Zresztą widoczność od Nowowiejskiej też nie lepsza. Czy ten, co projektował te chaszcze w ogóle brał pod uwagę bezpieczeństwo czy tylko swoje zamiłowania florystyczne?
 • Dlaczego miasto wykłada trutki na szczury które nie są uciążliwe a toleruje inwazyjne i brudzące mewy ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  9
  28
  Trutki dla mew wyłóżmy(2021-06-24)
 • @Trutki dla mew wyłóżmy - Plus sraj@ce i paskudzace wszystko golebie
 • Nie koszenie traw jest trendem światowym ale ci którzy jeżdżą tylko po wsi Elbląg o tym pojęcia nie mają. Inna sprawa że decydenci też nie do końca wiedzą jak to powinno wyglądać. Trawa to życie (owady ), ekologia i ekonomia
 • wszystkich pobierajacych zasiłki z mops i gops, niepracujacy rodzice wieczni bezrobotni powinni skosić, a nie wylegują sie na kanapie. Powinni służyć tym co placą. Oszczednie i wychowawczo rosłoby pokolenie wiecznych darmozjadów dla wspólnego dobra i ładu nowego ładu. Dodatkowo każdy powinien koło swojego darmowego mieszkania kosić trawę, jak kiedys było. Goście dostawali mieszkania i pełnili rolę dozorcy domu, jakw alternatywach. Komuchy myśleli, dzieki temu nie było wtedy patologii. Piękne czasy.
 • Trawy, krzewy wzdłuż torowiska na Ogólnej to jakaś porażka. Po południu jak światła nie działają nie trudno o nieszczęście. Zacznijcie coś z tym robić! Hashtagi: #elblazanka
Reklama