UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ZAWSZE będę miał bekę z ludzi, którzy budują się w polu pod lasem i później narzekają na infrastrukturę, zaśnieżone drogi, brak komunikacji. Chciałeś? To masz!; )
  • Mieszkam w centrum miasta Kosynierów Gdyńskich - tuż przy urzędzie miejskim, i droga jest w jeszcze gorszym stanie, i od 4 lat (bo tyle tu mieszkam)słyszymy, brak pieniędzy, więc ?? W centrum nie kupować, mieszkań też?? To gdzie mam kupić, doradco od 7 boleści?? Skoro w tym mieście wszędzie brak, parkingów i stan dróg jest jaki jest.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    11
    Tomasz Kosynierów(2021-11-15)
  • @Tomasz Kosynierów - @Tomasz Kosynierów a kto normalny chce miesiąc na kosynierów? Przecież ta ulica jest znana tylko z jednego; )dno i wodorosty. Parkingu nie masz? Ojej! To może Ci wybudujemy z pieniędzy podatnika? Co jeszcze Tomciu od 7 boleści? Może Ci lodówkę kupic? Telewizorek? Na terenie wspólnoty nie masz parkingu? Ojej…tak mi z tego powodu wszystko jedno:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    16
    Tomek leć do Borysa(2021-11-15)
  • @Tomek leć do Borysa - Nie masz argumentów to wyzywasz?? Nie wiem o co chodzi Ci z tym miesiącem. na Kosynierów, Ale ja chcę mieszkać na Kosynierów i mieszkam, temat dyskusji dotyczy drogi a nie parkingu?? Masz jakąś fobię co do parkingów?? Może pora się leczyć. Mam, mieszkanie (swoje nie ZBK)bez kredytu, mam nawet miejsce postojowe, za które płacę, baa mam nawet garaż na zimę. A o drogi miasto powinno dbać, jak narazie ubezpieczyciel płaci za uszkodzone auta. Pozdrawiam bez odbioru. Ps. Co do Twojego głupiego podpisu, nawet szkoda komentować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Tomasz Kosynierów(2021-11-15)
  • Tylko że tam budynek stoi 100 lat. .na Iwaszkiewicza.
  • @Tomasz Kosynierów - gdzie tam na kosynierów drogra jest zj.,..? chyba zj.. drogi nie widziales
  • @Tomasz Kosynierów - Spoko - Już Franek Sterczewski leci z pomocą :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    śmiechnasali(2021-11-15)
  • Jak ktoś się buduję pod lasem to już drogi porządnej mieć nie może? Co to za podział? Czy w mieście czy na wsi, jeżeli mieszkają tam ludzie droga powinna być jak należy, podatki płacimy tak samo.
  • Pomysł zanim napiszesz taka głupotę. Miasto się rozwija i rozrasta - całe Bielany jeszcze pare lat temu wyglądały podobnie. Idąc Twoim tokiem myślenia to powinnismy wszystko zabetonować w mieście a szczytem moim marzeń powinno być mieszkanie na Np Zawadzie. Hashtagi: #Ja
Reklama