UWAGA!

Dachowanie w szuwarach

Dziś (29 września) około godziny 8.20 na drodze krajowej nr 22 na skutek kolizji doszło do dachowania samochodu osobowego w szuwarach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło za Nowym Dworem Elbląskim (jadąc od strony Elbląga). Według wstępnych ustaleń policji, opartych na relacji świadków: do kolizji doszło w trakcie manewru wyprzedzania. Kierujący volkswagenem jadąc w kierunku Elbląga próbował wyprzedzić samochód marki Peugeot. W tym samym czasie, kierujący peugotem próbował wykonać manewr wyprzedzania, jadącego przed nim opla. Na skutek nieuwagi kierowcy peugeota doszło do otarcia się aut (peugeot i volkswagen). Kierowca peugota wpadł w poślizg, bokiem uderzył w barierkę i dachował w szuwarach Fiszewki.

 

Kierującemu volkswagenem udało się opanować auto i zatrzymał się w pobliskiej zatoczce. Kierujący peugeotem o własnych siłach opuścił auto jednak na skutek ogólnych obrażeń ciała trafił do szpitala. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierowca peugeota zostanie ukarany mandatem karnym.
      

rp
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama