UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ustawienia świateł to jedno. Mam pytanie gdzie większość złomów przechodzi przeglądy, skoro lampy w tych pojazdach są mocno zmatowiałe? Dlaczego policja jest nie zatrzymuje taki pojazd i nie zabiera dowód rejestracyjny? Przy zwykłej kontroli trzeźwości, część gratów by odpadła na starcie.
  • @jdjd - Odpowiem ci: wszędzie. Bo nie ma na to wytycznych i nikt nie ma w obowiązku tego kontrolować. Z drugiej strony brzmisz jak typowy uciekinier zarobkowy, który powracając do kraju zza zachodniej granicy, ogarnął parę euro i ściągnął tu zakupionego tam klamota z kierownicą po prawej stronie, o odrobinę tylko młodszego od jeżdżących tutaj aut, ale jak na przeciętnego polskiego obywatela, dający już pewien złudny prestiż, zwłaszcza w podelbląskich osadach. Nie pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    5
    asasdasd(2021-10-27)
  • @asasdasd - Słabo trafiłeś dzieciaczku, bo angole są dobre dla biedoty umysłowej. To chyba nie zdajesz sobie sprawy, że niesprawne oświetlenie oślepia i szkodzi. Porównaj sobie jak świeca sprawne lampy, a zmatowiałe. Myślisz, że każdy jest biedny i jeździ szrotem za 10 tysięcy? Kto kombinuje, ten żyje. A swoje frustracje zostaw dla siebie.
  • @jdjd - O to, co sobie zdaję to się nie martw, albowiem w kwestii utrzymywania pojazdów w doskonałej kondycji wiem wiele i czynię to od wielu lat za swoje ciężko zarobione pieniądze. Świecisz przyjacielu głupotą, ewidentnie mocą bez grama zmatowienia. Biedota umysłowa to w tym smutnym kraju wchodzić na kogoś poprzez pryzmat jego możliwości posiadania. W kraju, gdzie wystawiasz auto na sprzedaż za 1000zł i hulają telefony o odkup (na auto do pracy na przykład). A ty mi tu pjerwolisz o SZROTACH za 10 tysięcy. .. Uważaj, żeby cie tata nie odłączył od kaski, albo żeby ci się noga nie powinęła, bo "starego szrota"będziesz musiał poczuć na pleckach, żeby te 10 tysięcy kiedykolwiek odłożyć. Z nie-serdecznymi pozdrowieniami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    asasdasdasd(2021-10-27)
  • @asasdasdasd - Chłopie jestem mądrzejszy, dlatego nie narzekam na swój stan konta. Za 1000pln to można kiepski rower kupić. Sam zacząłeś dyskusję, o tym co mam, kim jestem. To ci mówię jak jest i co widzę na ulicach. A co do mnie, dalej się mylisz. . Jedyne czego życzysz to porażki, typowy p0lak zawistny.
  • @jdjd - Najlepiej zgłoś to do prokuratury. Każdy kto ma zmatowiałe klosze powinien być publicznie zwyzywany! A w ogóle to wypalone lustra mają dużo większe znaczenie niż same klosze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bymep750(2021-10-27)
Reklama