UWAGA!

Dj Cez Are Kane w Elblągu

2009-10-12
15:26
Elbląg, Dj Cez Are Kane w Elblągu

W najbliższy piątek, 16 października o 22 rozpocznie się gościnny występ Dj'a Cez Are Kane w elbląskim klubie Odzieżowa12. Dj został okrzyknięty największym odkryciem polskiej sceny klubowej ostatnich lat. Znany jest przede wszystkim z letniego Sunrise Festiwal w Kołobrzegu. W okresie jesienno-zimowym odwiedza największe i najpopularniejsze kluby w Polsce. W piątkową noc spotka się z elbląskimi fanami clubbingu.

- Cez Are Kane był najczęściej wymienianą postacią przez bywalców naszego klubu w mini sondzie jaką prowadziliśmy planując jesienne wydarzenia klubowe na Odzieżowej12. Ten Dj ma wyrobioną markę, jest popularny i przede wszystkim wiele osób miało okazję słyszeć jego popisy na kołobrzeskim festiwalu Sunrise – organizatorzy zdradzają kulisy piątkowej imprezy.
       Muzyka klubowa była już promowana przez Odzieżową12 w sezonie 2008/2009 popularnym cyklem „Booking Deluxe”. Czy w takim razie Cez Are Kane to zapowiedź nowej serii imprez?
       - Staramy się mieć w każdym sezonie nowe pomysły promocyjne i za każdym razem na nowo zachęcać naszych klientów do bywania u nas w weekendy. Booking Deluxe rzeczywiście jest miłym wspomnieniem. Teraz stawiamy na większy kaliber gwiazd za konsoletą. Staramy się w tej chwili o kolejne znane nazwiska – komentują przedstawiciele klubu.
      
      
      
-------------------- Artykuł sponsorowany -------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama