UWAGA!

Dla domu i nie tylko

Budujesz dom, a może remontujesz mieszkanie? Szukasz produktów elektrotechnicznych po hurtowych cenach? Sprawdź, co może zaoferować Ci Hurtownia Elektryk, przy ul. Grażyny 2 w Elblągu.

Hurtownia Elektryk powstała w 1991 roku. Natomiast na rynku elbląskim istniejemy od 2004 roku. Jesteśmy liderem w sprzedaży artykułów elektrotechnicznych w północnej Polsce. Współpracujemy z najlepszymi producentami branży w Polsce i za granicą. Dzięki oddziałom w największych miastach naszego regionu docieramy bliżej naszych klientów. W roku 2000 zostaliśmy udziałowcem Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo atrakcyjne warunki sprzedaży i udział w licznych promocjach.

 


      
       Oferujemy szeroki asortyment artykułów elektrycznych i oświetleniowych niezbędnych przy budowie i remoncie każdego domu: kable, przewody, wyłączniki, przedłużacze, gniazdka, aparaturę modułową, alarmy, domofony, lampy, oprawy, kinkiety, latarki, żarówki energooszczędne, grzejniki, termowentylatory. Ilość magazynowanych przez nas kabli i przewodów w oddziale gdańskim i elbląskim stawia nas w czołówce dostawców tego asortymentu na wybrzeżu.
      
       Wykwalifikowana kadra służy pomocą, a rozbudowane zaplecze logistyczne pozwoli zamówiony asortyment dostarczyć na czas. Rozwijamy się cały czas, tworząc nowe oddziały, aktualnie w Tczewie, Starogardzie Gdańskim i Wejherowie. Staramy się dostosować do potrzeb klienta.
      
       Obecnie wprowadziliśmy system zamówień B2B dostępny po uprzednim dopełnieniu formalności w oddziale. Do systemu można zalogować się przez stronę internetową www.elektryk.elk.com.pl, a następnie składać zamówienia on-line. Informacji udzielamy w Elblągu pod numerami telefonów 055 234 04 33 oraz 695 050 021.
      
       Hurtownia Elektryk Jan Wojciechowski
       Godziny otwarcia w dni powszednie - 7.00 – 17.00
       i soboty 7.00 – 14.00
       ul. Grażyny 2 w Elblągu.
      
      
      

Zapraszamy do zakupów w pasażu handlowym PortElu.
        

      
---------------------- Artykuł sponsorowany -------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej