UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To nie tylko w tym przedszkolu taki problem. Moje dziecko chodzi do przedszkola Bajka, tam też cyrki i nie tylko chodzi o opiekę wakacyjną. Pracują tam panie pomoce które używają języka, ,że głowa boli. Od nowego roku szkolnego zabieram dziecko z tego przedszkola ogolni nie polecam tej placówki.
  • @Mama - 21 też nie polecam. W końcu ktoś miał odwagę złożyć skargę na tą dyrekcję. Panie z obsługi to ślepe brudu nie widzą a brud taki że szok. Teraz nie chcą dzieci przyjmować wszystkim tylko tych walczących z pandemia a w przedszkolu to o covid i higienie to chyba mało kto słyszał. Uwagi nie zwracają na dzieci, mógłby się ktoś w końcu zainteresować ta zła opieką i brakiem dopilnowania naszych pociech, Panie zamiast na papierosach to na dzieciach by się skupiły, bo wychodząc z zaplecza tak śmierdzą jak papierośnica. To niedopuszczalne.
  • @Mama - Tam to się wszystko na czasach komuny zatrzymalo. .posiłki, opieka, wyżywienie, w najmłodszej grupie dzieci śpią na materacach piankowych. .to już przeżytek, kto to widział?! Jak je zdezynfekować? Co gdy dziecku zdarzy się wypadek po spaniu? Rok temu walczyliśmy z wszami, oczywiście nikt z personelu nie powiedział że jest taki problem, później po rozmowie z innymi rodzicami wiem że dużo dzieci jedno od drugiego złapało. A dyrekcja cisza. .. Nie polecam tego przedszkola.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Rodzic 123(2021-06-09)
  • @Mama - Te przedszkole to istny cyrk. Jak wchodzę w maseczce to czuję się jak z innej planety bo nie robi tego nikt, a jak znów coś się stanie to na nowo przedszkole będzie zamknięte. .. Dziecko 2 rok uczęszcza i ani razu nie byli nigdzie poza przedszkolem. Panie niestety teraz nie są zbyt mile ponieważ chyba urlopy im się skrócą gdy jednak dzieci w okresie wakacji będą mogły uczęszczać do przedszkola. Bardzo żałuję że wybraliśmy ta placówkę, gdyby było to prostsze chętnie bym zmieniła :/
  • Też zauważyłam nikt nie nosi maseczek. Pracownicy nie noszą, wchodzący nie noszą, prawie całą pandemię po budynku chodzili wszyscy bez, mimo iż pracownicy powinni być na kwarantannach to pracowali potem. .. okazywało się że mieli covid. Nie powinni nas narażać i naszych dzieci. Nigdy u Pani co przynosi posiłki nie widziałam czepka a fartuch cóż też nie zawsze ma na sobie. Odkurzają a potem podają jeść dzieciom. Tam prócz Kuratorium i Urzędu Sanepid by się przydał.
  • a w Przedszkolu 15 dzieci jadą na trzecią wycieczkę w ciągu trzech tygodni
  • Te przedszkole to istny cyrk. Jak wchodzę w maseczce to czuję się jak z innej planety. .. .. oczywiście i bardzo dobrze - bo nie myślisz i wyglądasz jak kosmita - albo zasłaniasz twarz dlatego że jest ci po prostu wstyd że przez ostatni rok byłaś po prostu zindoktrynowanym dzbanem - coś co jeszcze ponad rok temu było normą teraz nie jest normą - kaganiec na ryj i do przodu
  • to prawda, też mam dziecko w przedszkolu nr. 15 i jutro jadą na trzecią wycieczkę pod Grudziądz do miasteczka, niedawno byli w Gdańsku i Gdyni, a 1 czerwca na Nowej Holandii i co
Reklama