UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Moja córka uwielbia swoje panie i nawet w soboty chce chodzić do tego przedszkola. Ludzie skąd tyle jadu???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Mama z 21(2021-06-10)
  • @Mama z 21 - To nie jad tylko fakty. To że panie uśmiechnięte przy rodzicu to nie dowód i to nie powód by mówić że jest super. Ubieram dziecko w szatni a pani nie widząc mnie krzyczała na dziecko na korytarzu wręcz wrzeszczała, zero empatii dla dzieci, to tylko dzieci a ona jest dorosłym co by nie zrobiło nie ma prawa szarpać i krzyczeć na dzieci dyrektor nic nie robi inni się przyglądają bo przecież to dziecko się według nich źle zachowuje bo nie wychowane a one to co dostają w opiekę nasze dzieci, ufamy im i to chyba za bardzo
  • @Yyy - To prosze isc do dyrektorki lub nauczycielki a nie wylewac anonimowo jad. Szkoda ze w internecie kazdy odwazny. Jak ja mam problem to idę do zainteresowanych.
  • @Ssss - Skąd Pani wie że rodzice nie chodzą tylko ani nauczyciel ani dyrektor nic sobie z tego nie robią. Jad ? Anonimowo ? To samo można powiedzieć o tych pochwalnych wpisach na temat przedszkola może teraz sami pracownicy je umieszczają aby postawić przedszkole w lepszym świetle. Pozdrawiam serdecznie
Reklama