UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego nagrodę dostał prywatny przedsiębiorca? Rozumiem organizacje społeczne, ksiądz ale Zarządca - przedsiębiorca? A cóż p. Grudzińska takiego zrobiła dla społeczności Elbląga? Czy ona z własnej kasy sfinansowała remont kamienicy? Jeśli tak, ok nagroda mogłaby się należeć. Ale idę o zakład, że to wspólnota dała na to kasę i to ona powinna dostać tę nagrodę, a nie pani Janina. Z drugiej strony dlaczego Urząd robi darmową reklamę prywatnemu przedsiębiorcy. Ja też się domagam od prezydenta żeby dał mi nagrodę za to, że namówiłem kogoś do zrobienia czegoś za jego własne pieniądze. Te nagrody to jest jakaś kpina. Ktoś dobrze tu zapytał kto dokonał takiego wyboru zwycięzców? Mam nadzieję, że było jakieś szanowne gremium. Czy moglibyśmy dowiedzieć się kto to był? Czy prezydent sam wybrał laureatów?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Specjal(2023-01-07)
  • @Specjal - Ja myślę że na nagrodę bardziej zasługuje kierowca z MZK niż pani Grudzinska bo to przecież prywatny przedsiębiorca i zarządza finansami mieszkańców i ona ma tyle wspólnego co jazda winda na mleczność krów
  • @Specjal - Ależ ty ograniczony jesteś...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    1600 metrów(2023-01-07)
Reklama