UWAGA!

Dobre z natury, dostępne od ręki

 
Dobre z natury, dostępne od ręki
fot. Michał Skroboszewski

Zwracamy uwagę na to, co jemy i dokładnie czytamy etykiety. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że wszystkie substancje z którymi się stykamy mają wpływ na nasze zdrowie, a drobne nawyki budują jakość naszego życia. Dlatego coraz częściej stawiamy również na kosmetyki oparte na naturalnych, dobrych jakościowo składnikach, bo szukamy alternatywy dla syntetyków. Utarło się, że muszą one być bardzo drogie i są mało wydajne, tymczasem nie do końca tak jest – o tym możesz się przekonać w drogerii Laboo. 

Nie podrażaniają naturalnej bariery ochronnej, nie przesuszają skóry, wspierają naturalne procesy odbudowy włosów czy paznokci, zmniejszają możliwość występowania alergii skórnych. Bardzo często są również o wiele gęstsze, bogatsze w składniki odżywcze, dlatego do zaspokojenia potrzeb skóry wystarczy mniejsza dawka. A do tego wszystkiego nie są testowane na zwierzętach i bardzo przyjazne dla środowiska. Nic więc dziwnego, że kosmetyki naturalne i organiczne robią zawrotną karierę, a marek specjalizujących się w ich produkcji wciąż przybywa.
      
       Drogeria Laboo, zlokalizowana przy ul. Grunwaldzkiej 2 (w budynku Giełdy Elbląskiej), to miejsce wypełnione po brzegi tego typu kosmetykami. Znajdziecie tam "klasykę gatunku", czyli szampony, odżywki, żele i mydła, peelingi, pasty, kremy, maseczki, balsamy, ale i glinki, hydrolaty czy oleje uznanych marek z tej dziedziny. Bardzo często występują w estetycznych, atrakcyjnych opakowaniach, dlatego mogą być świetnym prezentem na przykład na zbliżające się Mikołajki czy święta Bożego Narodzenia. Tak samo, jak i świece zapachowe, które pomogą stworzyć klimat i poprawią samopoczucie.
       Na półkach Laboo znajdziecie również ekologiczne środki do czyszczenia powierzchni, płyny do mycia podłóg, armatury, naczyń, które potrafią zaskoczyć wydajnością, a już na pewno przyczyniają się do lepszej kondycji naszej planety. Zobacz więcej zdjęć. 
      
       Warto przyjrzeć się również półeczkom, na których leżą herbaty, zdrowe przekąski, mieszanki owocowo – ziołowe. To bogate źródło witamin, minerałów oraz antyoksydantów, a do tego bardzo smaczne. Takie smakołyki mogą się sprawdzić zwłaszcza teraz, gdy pogoda mocno daje zdrowiu w kość, a organizm wręcz domaga się składników odżywczych, by chronić się przed przeziębieniami.
       Laboo to także miejsce, w którym znajdziesz certyfikowane, ekologiczne produkty spożywcze – soki, płatki, musli czy oleje.
       Zaglądaj, wybieraj, sprawdzaj nowości - tutaj bez problemu znajdziesz coś dla siebie oraz dla swoich bliskich. I nie bój się pytać, jeśli czegoś nie wiesz, tu otrzymasz kompletne informacje niezbędne do podjęcia dobrej decyzji. Zaglądaj również na facebooka drogerii Laboo w Elblągu - tam na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące promocji i asortymentu. 
      
---------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie