UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • proszę proszę takie miasto biedne kasy nie ma a zwiększa zatrudnienie na basenie, żarty jakieś czy co?
  • o co ci chodzi kuzynki pracy potrzebowały
  • ale gdzie napisali że zatrudnili kogoś bo nie kumam? "zwiększenie personelu"to chyba nie zatrudnienie nowych tylko pewnie inaczej ustawione zmiany, czy się może mylę????? bo skoro ma być tylko w pierwszych dniach więcej osób to raczej zatrudniać nie musieli na te kilka dni???? ludzie, cieszcie się że popływać w końcu można!!! a nie tylko marudzicie. zamknięte źle, otwarte też źle. to kiedy ma być dobrze???
  • Nic nie zatrudnione, tylko przesunięte z Rochotniczej
  • w szkołach tną a basen uprzywilejowany. .. .niezle co trzeba mieć takie etyki jak szanowny dyrektor. .kiedy się w koncu to skonczy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Pppookkk(2020-06-05)
  • jak będzie odkryty basen, mam gdzieś chodzić latem na zakryty basen niczym do marketu śmierdzącego chlorem a teraz spirytusem
  • kuzynkom to ogarnia, Monia, z ratusza; )
  • @Pppookkk - tak basenu standaryzacja nie obejmuje. .skoro pracują. .. .. dopiero od 6.06.to etaty do likwidacji. .. .. oszczędności prezydent i jego klika nie szuka tam gdzie trzeba. .. czyli u swoich kolesiow wazeliniarzy. .
  • A ja nie. .. z tym chlorem to moze i masz racje, ale z tym spirytusem to kolezanko przegielas- ja go nie mam gdzies- on u mnie zajmuje, powiedzial bym, bardzo istotne znaczenie w kluczowych dziedzinach zycia, no co Ci bede tlumaczyl kobito, i wiem, ze to baba musi byc, bo chlop przeciez by nie napisal, ze mu to przeszkadza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kurkawodna(2020-06-05)
  • Ktoś musi wszystko dezynfekować, jedna osoba nie jest w stanie tego zrobić. Musza dać więcej pracowników by wszystko było zgodne z wytycznymi i co ważniejsze z dezynfekcja i bezpieczeństwem. Użycie mózgu nie boli, zachęcam czadem to zrobić
Reklama