UWAGA!

Doskonała organizacja, wyśmienity smak

2012-09-26
07:00
 

Szukasz idealnego miejsca na organizację wesela? Nie wiesz jak zaplanować imprezę okolicznościową? Zaufaj zatem fachowcom. Smakpol to tradycja, doświadczenie oraz pewność, że ten dzień będzie idealny pod każdym względem.

Firma Gastronomiczna Smakpol istnieje na rynku od ponad 10 lat oferując szeroko rozwinięte usługi gastronomiczne oraz cateringowe. Dewizą, która przyświeca jej działaniom jest indywidualne podejście do potrzeb klienta wdrażane poprzez oryginalne rozwiązania podparte odwagą w realizacji niekonwencjonalnych zadań.
       Przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych elementów dnia uznawanego za jeden z najważniejszych w życiu. Firma Gastronomiczna Smakpol w ramach swoich usług oferuje kompletną organizację przyjęcia weselnego. Od zamawiania sali, przez jej dekorację, zespół weselny, listę gości aż po menu weselne, oparte na specjałach Tradycyjnej Kuchni Polskiej wzbogaconej nowoczesnymi trendami, które całkowicie dopasowane jest do potrzeb oraz wyobrażeń klienta. Ponadto Firma oferuje 4 różnorodne sale bankietowe na terenie miasta Elbląga. Sala Lustrzana znajdująca się przy ul. Saperów 20 może pomieścić 100 osób, natomiast Sala Rodzinna, która znajduje się w tym samym miejscu- 20 osób. Oprócz tego do dyspozycji klientów są również dwie sale znajdujące się przy ul. Browarnej 83- Sala Biesiadna zdolna pomieścić 70 osób oraz Sala Pomarańczowa, która przyjmie 40 osób. Firma oferuje również możliwość cateringu weselnego we wskazanym przez klienta miejscu.
       Ponadto Smakpol zapewnia kompleksową oraz profesjonalną obsługę takich imprez jak bal sylwestrowy, karnawałowy czy andrzejkowy, studniówki, bankiety, uroczystości rodzinne, imprezy zakładowe, obsługę szkoleń i konferencji. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe pozwala również na obsługę dużych wydarzeń plenerowych, nawet do kilku tysięcy osób.
       Smakpol to wysoki profesjonalizm połączony z atrakcyjną ceną. W przypadku nawiązania stałej współpracy Firma oferuje program atrakcyjnych zniżek oraz rabatów.
       Dzięki znakomitej kadrze menadżerów, którzy mają za sobą wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez cateringowych oraz kucharzom potrafiącym zrealizować zamówienie wymagające znajomości wszystkich kuchni świata, a przede wszystkim polskiej oraz staropolskiej każde przyjęcie na długo pozostaje w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Komfort spotkania zapewnia doskonale przygotowana obsługa, gotowa spełnić każde życzenie gości.
       Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie Firmy.
      
      
Firma Gastronomiczna Smakpol
Biuro Obsługi Klienta
Tel. 55 235 59 33
      
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku
10.00- 17.00
      
      

 


       ------------Reklama-----------


      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej