UWAGA!

Drzwi Otwarte w ZSA

2012-10-11
07:00
Drzwi Otwarte w ZSA

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu mieszcząca się przy ul. Lotniczej 2 (budynek EUH-E) zaprasza na spotkanie informacyjne dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Spotkanie odbędzie się 15 października o godz. 18.

Zespół Szkół Akademickich jest jedyną w Elblągu szkołą prywatną dla dzieci. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej. Oprócz obowiązkowych zajęć lekcyjnych szkoła oferuje bogatą gamę zajęć dodatkowych.
       Szkoła zapewnia uczniom: przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę doradcy zawodowego, pedagoga, logopedy, opiekę w świetlicy szkolnej w godz. 6.30 – 18.30, smaczne i zdrowe posiłki w stołówce szkolnej (drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek), dwa razy w tygodniu - bezpłatny kurs języka angielskiego i bezpłatne zajęcia taneczne, karate oraz uczestnictwo w projektach szkolnych i międzyszkolnych. Podczas spotkania rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą kształcenia Szkoły oraz zwiedzić całą placówkę.
       Zapisu dziecka do klasy pierwszej można dokonać w sekretariacie Szkoły codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Szkoła przyjmuje zapisy dzieci na kolejne dwa lata szkolne: 2013/2014 i 2014/2015. Podanie i kwestionariusz można pobrać w sekretariacie lub ze strony www.zsa.elblag.pl.
      
      
Zespół Szkół Akademickich
       Elbląg, ul. Lotnicza 2
       tel. 55 239 38 98 – sekretariat
       e-mail: sekretariat@zsa.elblag.pl
       e-mail: dyrektor@zsa.elblag.pl
       www.zsa.elblag.pl.
        
--------------Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej