UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dwa tysiące maseczek rozdane elblążanom

 
Dwa tysiące maseczek rozdane elblążanom
Fot. Michał Skroboszewski

Za nami akcja "Maseczki dla elblążan", zorganizowana przez elbląską firmę E-vole, pod patronatem Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl i radia Eska Elbląg. Przedstawiciele firmy rozdawali maski w miejscach często uczęszczanych przez elblążan. Zobacz zdjęcia.

Przypomnijmy, że od 10 października cały kraj znajduje się w tzw. strefie żółtej, co wiąże się z koniecznością noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Dziś takich maseczek firma z Elbląga rozdała 2 tysiące. Skąd pomysł na taką akcję?

- Cel jest prosty. Mieliśmy w naszej firmie dużo takich masek i chcieliśmy po prostu zrobić coś dobrego - mówi Kamil Józefowski z firmy E-vole. - Teraz wszyscy muszą nosić maseczki, tym bardziej warto było przeprowadzić pierwszą taką akcję z portElem i elbląską Eską.

Kamil Józefowski podkreśla, że to prawdopodobnie nie koniec tego typu działań.

- Muszę to przedyskutować z moim wspólnikiem, Radosławem Szadurskim, z którym zorganizowaliśmy dzisiejszą akcję. Myślimy o tym, by maski rozdawać też w innych miastach. Głównie moje serce leży w Elblągu i chciałbym nadal przeprowadzać tę akcję tutaj.

Przedstawiciele firmy odwiedzili m. in. okolice redakcji portElu, czyli plac Słowiański. Pojawili się też na Starym Mieście, na ul. 12 lutego, a także w pobliżu większych sklepów i centrów handlowych.

- Postanowiliśmy też pojechać na miejskie targowisko, gdzie jest najwięcej osób starszych. 400 masek rozdaliśmy właśnie tam i chyba tam należałoby też skierować naszej działania przy kolejnej akcji. Spotykaliśmy się z różnymi reakcjami. Często osoby, które nie mają masek, były nastawione negatywnie, twierdząc, że są zdrowe. Osoby w maskach brały z kolei egzemplarze np. dla męża czy żony. Życzymy wszystkim, żeby byli zdrowi, noście maski - apeluje Kamil Józefowski.

Dziś (17 października) w Polsce padł kolejny rekord zakażeń koronawirusem, są także kolejne przypadki w naszym mieście i regionie. Zachęcamy do dbania o zachowanie obowiązujących środków bezpieczeństwa.

Akcję zorganizowała elbląska firma E-vole sp. z o.o, polski dystrybutor marki Carter, producent koparek gąsienicowych. Patronat nad wydarzeniem objęły Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i radio Eska Elbląg.

-- autopromocja--

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej