UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nigdzie na zachodzie nie ma ze non stop jazda na syrenach nocą. Kto powie co daje np. jazda noca po plk dabka od bp do shell gdzie nie ma ruchu. Teraz pytanie jaki cel maja syreny jak na odcinku 1 km nikogo poza nimi nie ma? Ktos wam dobrze napisał.
 • Daje to że pojazd uprzywilejowany jest widoczny i słyszalny poza tym w Polsce obowiązuje polski kodeks drogowy nie zachodni i do niego cię odsyłam szanowny panie odnośnie przepisów jak w Polsce nastanie zachodnią kultura jazdy to spoko syreny nocą znikną a póki co po nagłośnieniu wydarzeń z bor nikt kto jeździ pojazdem uprzywilejowanym nie podłoży się żeby przeciętny Kowalski mógł się wyspać a jak na zachodzie tak dobrze to co pan tu jeszcze robi?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  kierowca pojazdu uprzywilejowan(2020-03-02)
 • @kierowca pojazdu uprzywilejowan - Pan wierzy w przepisy bezwzględne i teoretyczne i ma nadzieję, że przepis jest bezdyskusyjny i przez to skuteczny. Jest jednak życie, szacunek dla ludzi, analiza swojego działania, różne warunki, sytuacje kiedy możemy jednak uwzględnić dolegliwość naszych zachowań, nie narażając czyjegoś bezpieczeństwa. W skrócie: nie zawsze powinniśmy iść na skróty i bezmyślnie korzystać z naszych uprawnień. W dalszym ciągu uważam, że myślenie ma wielką przyszłość.
Reklama