UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • co wzrośnie po przekopie ?, chyba pensja dyrektora - JEŚLI TERAZ MAŁO SIĘ HANDLUJE Z ROSJĄ, to po przekopie handel wzrośnie?, teraz statki morskie wpływają do Kaliningradu bez przeszkód przez Cieśninę Pilawską, może dyrektor napisze ile do tej pory tj w 2020 przeładowano towarów w stosunku do analogicznego okresu roku 2019,ale ile zostało przywiezione z Kaliningradu, a ile do Kaliningradu. .. ., oraz czy będą przeładowywane kontenery. .. ..
  • Przecież przekop jest dla handlu i turystyki z innymi krajami niż z Rosją, Rosja teraz cła i podatki wprowadziła na towary z Polski
Reklama