UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Apel do korzystających z basenu. Przed przyjściem na basen myjcie się a szczególnie nogi. Facet młody narobił śladów od brudnych gir, czyli nóg. Na zachodzie miałby mandat. Świntuch i brudasem. Mycie się to obowiązek. Nie klata jak u pirata i lans, ale czysta bielizna panowie i dbajcie o higienę. ; )Wspolczuje partnerce tego pana. Dwa dni temu też świntuch naswinil. Nie wpuszczajcie brudasów.
  • Mój syn chodził na naukę pływania na Dolinkę i kiedy byli pod prysznicem ja również wtedy to widziałem że jeden z trenerów od maluchy. .. .prowadzący dzieci od szatni pod prysznicem zawsze mówił żeby szli dalej bo szkoda czasu na prysznic. Więc to może jego wychowanek
  • Nie bo to był rozmiar gir 43.:)Czarna stopa. Może to jakieś podchody robił. Myjcie nogi przed przyjazdem.
  • po to się idzie na basen, żeby się tam wymoczyć, wymoczyć nogi, typek, jaki sens jest aby się wcześniej kąpać? ludzie to są coraz głupsi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    kąpelsk(2021-06-06)
  • @kąpelsk - na basen iść i się wymoczyć, żenada. To jest bandytyzm i wołacie że w Europie jesteśmy, hahahahah. w Europie wiedzą co to jest mydło i codzienna higiena osobista. Współczuję kobiecie tego pana, syf ma na co dzień. na zachodzie gościa by już nie wpuścili, a u nas pyskuje. To jest głupota.
  • no jak dzieci zachowują się jak dzikusy jak wodę zobaczą to u nas norma.
Reklama