UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Oberix - Więc spójrz wstecz ilu polakom, obecna władza zarzucała różnego rodzaju przekręty, a później wypuszczała po cichu bez słowa przepraszam. Ja nie chcę sytuacji z dawnego ustroju że byle milicjant spisał cię bo szedłeś chodnikiem. A z tego co widać PiS bardzo mocno chce wrócić do poprzedniego systemu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    18
    MisWciazZywy(2019-12-17)
  • Wy nie wiecie jak jest w normalnym Państwie. Gdy suweren wybierze władze to ona rządzi a gdy ktoś wyprowadza ludzi na ulicę prubujac ja obalić, to się z nimi jedzie. Jak narazie jesteście mniejszości więc uszanujcie wolę narodu. Ja nie jestem PIS, PiS też nie jest dobry_do końca zlikwidował OFE-okradł nas. Jeszcze przyjdzie taki czas że nie jeden pujdzie siedzieć za swoje czyny. Rozliczymy wszystkich od 89 roku za prywatyzację i machloje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    Polska Walczaca(2019-12-17)
  • Przecież ten dawny ustrój jest nadal obecny, bo w sądach i instytucjach pracują ludzie z dawnego reżimu PRL. Jeszcze się tłumaczą, że co oni mają wspólnego z komuną jak niby średni wiek sędziego to 42 lata. Co mnie obchodzi średni wiek. Mnie interesuje czyim synem, wnukiem czy prawnukiem jest dany sędzia, jak jest potomkiem komunistów to nie powinien mieć żadnego prawa do bycia sędzią w Polsce. No i oczywiście powinien być zlikwidowany immunitet sędziowski i wybory powszechne do KRS i TK.
Reklama