UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trochę faktów: W Polsce jest 10500 Sędziów z czego tylko 700 z nich było Sędziami za komuny. .. pozostali czyli 9800 osób są to młodzi ludzie. Średnia wieku polskich Sędziów to 40 lat. Więc o czym rozmawiamy ??? PiSowi chodzi wyłącznie o to by mieć władze nad niezależnymi Sędziami oraz Prokuraturą, żeby dalej mogli kraść bezkarnie! Tylko o to w tym wszystkim chodzi. Chcą przejąć Sądy I Prokuraturę, tak jak przejęli Telewizje Publiczną. Tylko ciemny lud tj. pisowski elektorat kupuje i wierzy w bajki o jakiś komunistycznych Sędziach.
  • No i co z tego, że średnia wieku to 40 lat, a czyimi są synami i wnukami ci 40 letni sędziowie? Dla mnie syn czy wnuk komunisty to też komunista i trzeba to sprawdzić, bo czerwony układ się multiplikuje z pokolenia na pokolenie i trzeba temu zapobiec poprzez uniemożliwienie pracy w tych instytucjach potomkom komunistów. A PiS nic nie robi w kwestii rozliczenia komunistycznych sędziów.
  • Oczywiście masz rację i tak trzymać. Najgorsze jest to, że ten ciemny lud nie czyta ze zrozumieniem ioglądają tylko telewizje wyłączne narodową
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    bigotka (2019-12-17)
  • @bigotka - Tak się zastanawiam Bigotka czy w tej Telewizji Publicznej zwanej teraz narodową tez byli jacyś źli, komunistyczni dziennikarze, ze ta telewizja TVP została przejęta przez jedyną słuszna partie PiS, tak jak teraz próbują przejąc Sądy. Pewnie tak było. .. Haha Pozdrawiam ludzi samodzielnie myślących
  • @bigotka - Nie zapomnij, że do tego ciemnego ludu ty też należysz. Jeżeli chodzi o telewizję to oglądam, co chcę i ty nie będziesz mi mówił, co ja mam oglądać!
  • Osobiście życzę ci żebyś beknął za błędy swoich przodków - może zmienisz wtedy zdanie cepie
Reklama