UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ktoś tu stara się obrażać wyborców PiS !!!! A kto cię d. .. lub do tego upoważnił??? Każdy ma prawo wyboru i to się nazywa demokracją jełopie! Tego czego ty jeden z drugim na takich manifestacjach bronicie. Trochę może się zastanów nad tym, co piszesz?
  • Ktoś tu stara się obrażać wyborców PiS !!!! A kto cię d. .. lub do tego upoważnił??? Każdy ma prawo wyboru i to się nazywa demokracją jełopie! Tego czego ty jeden z drugim na takich manifestacjach bronicie. Trochę może się zastanów nad tym, co piszesz? - i tu wychodzi kulturwa pisuaru. Dno. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    krytyk(2019-12-17)
  • Wyborców pisu nie da się obrazić :-)A upoważniła mnie do tego wolność słowa i demokracja, która jeszcze w Polsce jest. Ale jak tak dalej będzię rządził pis to ana zniknie. I ty jejopie piszesz o demokracji. O tej samej, którą bruka i łamie pis!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    krytyk(2019-12-17)
  • @krytyk - Dno to krytyk !!!!! Co może podpowiesz wyborcom PiS teraz, że mają na nich nie głosować, bo należą do takiej czy innej grupy. Ty jesteś kompletnym dnem!
  • Nie obrażaj mnie trolu pisowski bo nie masz argumentów. Widać ograniczony człowieku, że tylko to potrafisz. Kłamać, obrażać a może grozić. A fanatycy niech głosują sobie na pis jak sobie chcą. Nikt im tego nie zabrania w przeciwieństwie do was, fanatycznych wyznawców Jarosława. :-)Idź do kościoła i pomódl się za swoje grzechy durniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    krytyk(2019-12-17)
  • @krytyk - Jak ty mówisz o demokracji, to szyby pewnie pękają w oknach!
  • @krytyk - Ty im zabraniasz!!!
  • Nie mieszkam w namiocie :-)Wiesz taka demokratyczna dzicz. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    krytyk(2019-12-17)
  • Jaki ty jesteś głupi i ograniczony. Szkoda na ciebie mojego intelektu :-))))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    krytyk(2019-12-17)
  • @krytyk - Jarosław jak już to najmądrzejszy polityk w Polsce. W tej chwili żaden polityk mu nie dorównuje, taka jest prawda i żaden taki gbur jak ty tego nie zmieni.
  • oooo to jak tak to nie mamy o czym dyskutować. To już zaawansowane stadium fanatyzmu i uwstecznienia. Nie mam z kim człowieku. .. .:-))))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    krytyk(2019-12-17)
  • @krytyk - "taka demokratyczna dzicz. .. "- No i sprawa się wyjaśniła.
  • Was teoaku nie da się obrazić za tępi jesteście
Reklama