UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W tej chwili trzeba się zmobilizować, by odsunąć prezydenta, który bezprzykładnie hańbił swój urząd, jednocześnie siły obywatelskie powinny pilnować, czy nie dochodzi do żadnych manipulacji i fałszów - podkreślił prof. Leszek Balcerowicz w programie "Tłit". Zdaniem byłego wicepremiera po pięciu latach rządów Prawa i Sprawiedliwości próby manipulacji przy wyborach prezydenckich są więcej niż prawdopodobne. Prof. Balcerowicz odniósł się też do słów Jarosława Kaczyńskiego o "chamskiej hołocie". - Nie wiem, co siedzi w głowie prezesa. Wiem jednak, że w krajach demokratycznych, które znam, coś takiego nie miało miejsca. Gdyby komuś coś takiego się wymknęło, straciłby urząd - podkreślił były wicepremier i minister finansów.
  • Balcerowicz - też mi ekspert i autorytet. Do dziś ludzie spluwają wymawiając jego nazwisko za to, jak zrujnował polską gospodarkę w latach dziewięćdziesiątych. Komunistyczny aparatczyk i sprzedawczyk, sługa globalistów. "Nowa elita".
Reklama