UWAGA!

E-akapit przy Ogólnej

W dobie szybkiego rozwoju usług internetowych unowocześnianiu muszą podlegać również sposoby sprzedaży książek. Także w naszym mieście, pod adresem internetowym www.e-akapit.osdw.pl, działa już księgarnia internetowa.

Najważniejszą przewagą księgarni internetowej nad tradycyjną jest zdecydowanie szerszy asortyment posiadanych tytułów, w którym, dzięki prostej wyszukiwarce, bez trudu znajdziemy dzieła interesującego nas autora lub wydawnictwa.
       Jeśli jednak nie mamy konkretnie upatrzonej książki, możemy przeglądać zbiory e-akapitu pogrupowane w kategorie tematyczne, takie jak romans, fantasy, powieść historyczna czy reportaż. Samych kategorii jest ponad sto.
       Znajdziemy tam równie najświeższe propozycje wydawnicze, gdyż codziennie do katalogu dodawane są nowe pozycje. Na stronie internetowej, w dziale zapowiedzi dowiemy się również, co w najbliższym czasie zaproponują nam wydawcy.
       Oprócz najliczniejszego spośród elbląskich księgarni zbioru, e-akapit oferuje klientowi liczne promocje i obniżki cen książek, a przy zamówieniach powyżej 100 zł - darmową wysyłkę.
       Jednakże dzięki temu, że księgarnia posiada swoją siedzibę w naszym mieście, wystarczy przy składaniu zamówienia zaznaczyć opcję „odbiór na miejscu”, w księgarni, a książki będą na nas czekały w pawilonie przy ul. Ogólnej 21a. Wówczas nawet przy zamówieniu tylko jednej książki wysyłka również jest bezpłatna.
       W pawilonie przy ul. Ogólnej 21a mieści się siedziba firmy i tradycyjna księgarnia, w której znajduje się największy w Elblągu wybór podręczników szkolnych, a w tym gorącym, zakupowym okresie przewidziano atrakcyjne promocje, zarówno na podręczniki, jak i na szkolne lektury.
       Choć e-akapit jest dziełem nowych czasów, tradycyjna księgarnia przy ul. Ogólnej działa już od prawie 20 lat, a zdobyte przez ten czas doświadczenie sprawia, że w e-akapicie wiedzą, jak sprzedawać książki.
      
      
      
------------------------ tekst sponsorowany --------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama