UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ekologiczne certyfikaty dla szkół

 
Elbląg, Ekologiczne certyfikaty dla szkół
fot. nadesłane

Rozmawiacie na lekcjach o oszczędzaniu wody? Dbacie o szkolny ogródek? Segregujecie odpady? Wszyscy uczniowie i nauczyciele dojeżdżają do szkoły rowerami? A może dopiero planujecie w tym roku zmienić Waszą szkołę w oazę przyrody i ostoję ochrony środowiska? Jeżeli tak, zapraszamy do konkursu o ekologiczne certyfikaty dla szkół.

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska, tak jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku ogłasza, w ramach Programu „Szkoły dla Ekorozwoju”, konkurs dla szkół najbardziej zaangażowanych w lokalne działania ekologiczne. Wszystkie zgłoszone do konkursu szkoły ubiegać się będą o prestiżowy tytuł Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej (LCAE) oraz o międzynarodowy certyfikat „Zielonej Flagi”.
       Sedrecznie zapraszamy na Konferencję Zielonej Flagi wszystkie placówki oświatowe z miasta Elbląga i powiatu elbląskiego, które chciałyby podjąć inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju i powalczyć o międzynarodowy certyfikat „Zielonej Flagi”. Podczas spotkania szkoły, które zdobyły w ubiegłych latach podzielą się swoimi doświadczeniami i zaprezentują dobre praktyki oraz partnerskie działania na rzecz środowiska.
       Konferencja odbędzie się 12 stycznia 2012 r. o godz. 15 w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2, ul. Polna. Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy do 5 stycznia na adres d.zyczkowska@sp18elblag.pl.
       Program:
       1. Kroki do otrzymania certyfikatu - prezentacja
       2. Dobre praktyki - przykłady działań szkół z certyfikatem.
       3. Co to jest Sieć Szkół Zielonej Flagi ?
       4. Wręczenie certyfikatu sieciowego SP 4, 4 LO i 5 LO
       5. Przystąpienie do certyfikatu - dokonanie formalności przystąpienia do programu.
      
       Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!
      
Sieć Szkół Zielonej Flagi
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama