UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Hahahaha! 716 lokali dostało po 2100 zł dopłaty (średnio), ale 1,5mln zł lepiej brzmi. Za te 2000 zł to pół pieca na ekogroszek lub 2/3 na gaz sobie "kupili". Taka to pomoc. Za 250 000zł to tak na prawdę ("90% zwrotu") może 5 mieszkań skorzysta. No i jeszcze masa papierologi plus odbiór przez komisję z UM która może PO WYKONANIU zatwierdzonych prac cofnąć dopłatę. Jak sobie sami nie uzbieracie środków albo w inny sposób nie uzyskacie przychylności urzędnika, to nie próbujcie wymiany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    ZnamTemat(2023-01-26)
  • @ZnamTemat - Wymieniłem na gazowe i dostałem 3 tys, to nie jest dużo ale na piec mi starczylo. papierow dużo to jest bo musisz projekt zrobić i pozwolenia z gazowni itp. ale to jest standard na całą Polskę, to nie urząd w Elblągu sobie to wymyślił. Tylko rząd tworzy ustawy. Wniosek z urzędu jest prosty. Reszta programów jest rządowych i papierologie tworzy rząd nie urząd. Tobie coś się myli. Ty serio uważasz że urząd w Elblagu stworzył program czyste powietrze i te sterty dokumentow do wypełnienia :)? No coś nie rozumiesz, to Ministerstwo klimatu i środowiska sławna Pani Moskwa, oni to tworza. Urząd wykonuje bzdury które wymyśli rząd. Tak to wygląda.
  • A o ile wzrosły Ci rachunki za ogrzewanie?
Reklama