UWAGA!

Elbląg znowu w telewizji

W niedzielę 15 października stacja TVN Siedem wyemitowała pierwszą część materiału z Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup 2006. Druga część zostanie pokazana 28 października o godz. 19.10.

Jak poinformowali nas organizatorzy Baltic Cup, czyli centrum kultury Światowid, po emisji pierwszej części relacji otrzymują wiele pozytywnych opinii na temat organizowanego w Elblągu festiwalu. Mowa o nim była również na antenie TVN podczas popularnego programu „Taniec z gwiazdami”.
     - Siódma edycja Baltic Cup była wyjątkowa nie tylko ze względu na pojawienie się nowej kategorii - freestyle, ale także dlatego, że obejmowała szereg przedsięwzięć mających pokazać nasz region jako szczególnie atrakcyjny - wyjaśnia Magdalena Czarnocka, kierownik Działu Strategii i Projektów CKiWM „Światowid”. - Dzięki dofinansowaniu - ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego - projektu pn. „Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup - kulturalna wizytówka Warmii i Mazur”, mogliśmy podjąć się realizacji działań z zakresu sportu, sztuki, kultury, biznesu, pedagogiki i wymiany młodzieży. Odbył się więc przegląd filmów o tematyce tanecznej, międzynarodowy konkurs fotograficzny i plastyczny pn. „Taniec jest wokół nas”, seminaria, konferencje, targi przedsiębiorczości, warsztaty dla dziennikarzy oraz StudyTour dla dziennikarzy z Rosji i Łotwy.
     Druga część relacji z Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup 2006 wyemitowana zostanie w sobotę 28 października o godz. 19.10. Trwają także prace nad profesjonalnym filmem o projekcie i festiwalu Baltic Cup. Są już czynione przymiarki do kolejnej edycji święta tańca, która odbędzie się w dniach 20-21 października 2007 r.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • O statnio też było film o Elblagu na planet - którego podsumowaniem były slowa" tak atrakcyjnych terenów o różnorodnym ukształtowaniu od nizinnego po prawie gorski nie ma w polsce szkoda tylko ze tak słabo jest wykorzystywany turystycznie" powtorka była dzisiaj rano Panie prezydencie jak to sie ma do tego co pan mówi ze tak duzo zrobił
Reklama