UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Radny Paweł Fedorczyk to jest jeden z dwóch porządnych (!) PiSowców, jakich w życiu poznałem - cała reszta tej aspołecznej i anty-obywatelskiej sitwy, która odmówiła dziś głosowania w elbląskiej RM, za co przytulają publiczne pieniądze, zauważmy, powinna mieć odebrane diety za dzisiejsze posiedzenie, bo zwyczajnie nie wywiązała się ze swoich ustawowych i pracowniczych obowiązków. Wstyd i hańba! Zapamiętajcie dobrze mieszkańcy Elbląga, jak reprezentują Was i walczą o miejskie interesy radni (i posłowie) tego ugrupowania, które tylko wyprowadzać z Elbląga potrafi i mścić się za brak wyborczego dla nich poparcia elblążan. To tacy jak oni zniszczyli kiedyś swoim "liberum veto" Rzeczpospolitą i pielęgnują te warcholskie tradycje do dziś. Hashtagi: #PiSkasta,#sitwa,#hanba,#TeDietyNamSieNalezaly
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40
  31
  RobertKoliński(2019-09-19)
 • Proszę poczytać o tolerancji towarzysza Kolinskiego na wykopie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  4
  Lkhhf(2019-09-19)
 • panie, weź pan zacznij brać te leki....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  prawica(2019-09-19)
Reklama