UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy bajzel w wojewódzkim się skończy czy pacjentka nadal będzie musiała brać historię choroby i schodzić z nią na izbę przyjęć w celu przyjęcia na oddział? A może położne zaczną rozmawiać w socjalu trochę ciszej? Bo zawsze śmichy chichy- mnie, jako pacjentce pooperacyjnej ciężko było odpocząć przy ich zachowaniu. A może skoro położnych będzie więcej, to przestaną spać na nocnym dyżurze? O dziwo w miejskim położna jest pod ręką w nocy i nie trzeba pukać do zamkniętych drzwi socjalu i patrzeć na rozczochrany i zaspany personel. Ciężko widzę pełne zapełnienie wojewódzkiego znając ich pracę we wcześniejszych warunkach.
  • W miejskim dzwonka nie slyszala, jakoś się zwlokłam z łóżka kilka godz po cesarce pofatygowałam się osobiście jednak pani dalej spala. .Więc ile ludzi tyle doświadczeń
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Pacjentka(2020-10-05)
  • Wojewodzki to nie ma podejscia do pacjentow. Kobiety chca rodzic w miejskim. Bedziemy bronic. Szpitala miejskiego.
Reklama