UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • sama propaganda artykuly o rosjanach jak wyzwalali Łęcze ale jak niemce w 39 podbijali to cisza i komentarze prewencyjna cenzura, O to wasza wolnosc slowa, wojna informacyjna
  • Że niby "niemce" podbijali w 39 Łęcze? Ło matkobosko.
  • Ciekawa teza z tym zdobywaniem łęczy w 39.Proponuję cofnąć się do 1772 r
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Paweł 678(2023-01-28)
  • O Boże kochany…
  • @Paweł 678 - nie pal glupa dobrze wiesz ze chodzi mi o atak niemcow na polske, ale dzisiaj fajnie zgrywac ofiare publikujac im artykuly jak to lecze rosjanie zdobywali, biedni doznali wojny na wlasnej skorze ktora wywolali i do tej pory nie chca sie rozliczyc
  • Moderator to jak imitator, może naśladować ptaszka, czasem działa jak sekator, ta zabawa to igraszka, w wycinaniu słowa prawdy, kłamcy karmią nas bez przerwy, tyle dla nich mam pogardy, już puszczają mi dziš nerwy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Maliniak(2023-01-28)
  • Ty dalej wierzysz w jakieś rozliczenia przecież to jest polityczny bełkot zeby wyprac mózgi. Zrobili pseudo prezentacje roszczeń i co ? Nawet nie wystosowali żadnego pisma w tej sprawie. Mamią wam oczy odwracać uwagę od ważnych spraw. Tak jak z komisja Macierewicza pominęli wyniki badań które im nie pasowały. Pis Po jedno zło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Paweł 678(2023-01-29)
Reklama