UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc. 236)

 Elbląg, Galeria pod psem i kotem (Odc. 236)
fot. arch. schroniska

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to?, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Edzia trafiła do schroniska 26 lutego br. z ulicy Traugutta. Edzia to mała, zadbana suczka, która ma około 3 lat. Jest łagodnym i lgnącym do ludzi stworzeniem. Czy ktoś jej szuka?

Jagódka trafiła do schroniska 18 lutego br. Obecnie Jagódka przebywa w tzw. domu tymczasowym, dzięki czemu wiemy, że jest oswojoną i szalenie przymilną kotką, która ciągle chce być blisko człowieka. Załatwia się do kuwety. Jagódka ma około 6 miesięcy. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefoniczny z tymczasową opiekunką kotki pod numerem tel.: 505 033 595.

 

O adopcji

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama