UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc.260)

 Elbląg, Galeria pod psem i kotem (Odc.260)
fot. arch. schroniska

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to?, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Skalmar trafił do schroniska 04.07.2023 razem ze swoim braciszkiem z Planktonem z miejscowości Tropy Elbląskie. Szczenięta urodziły się mniej więcej 10.05.2023. Są wesołe, ufne i chętne do zabawy. Gdy dorośnie, Skalmar będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

 

Snickers trafił do schroniska 06.02.2023 z ulicy Fromborskiej. Snickers to około 3-letni kocur. Jest cudownym pieszczochem, który lubi się bawić i lgnie do ludzi

 

O adopcji

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Problem w tym, ze człowiek nie jest w stanie przewidzieć jak potoczy się jego życie w przyszłości - koszty utrzymania zwierzaka na prawdę są wysokie... weterynarze, jedzenie, leki itd.... nie dziwię się że tyle piesków jest nie chcianych... sterylizacja zwierzaka ze schroniska kosztuje też dużo pieniędzy. Nie zarabiam mało a wiem że nie chciałabym takich kosztów ponieść od razu. Już nie wspomnę o nagonce ludzi jak trzeba oddać psiaka bo ktoś już nie ma jak się nim zająć. Wolę wspomagać schronisko datkami - niż narażać się na takie sytuacje.
  • Akurat jak się bierze psa ze schroniska, to sterylizacja jest za darmo.
Reklama