UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc.271)

 Elbląg, Galeria pod psem i kotem (Odc.271)
fot. arch. schroniska

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to?, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Anetka trafiła do schroniska w lipcu 2015 w wieku około 7 tygodni. Do tej pory nikt jej nie adoptował. W warunkach schroniskowych Anetka jest niestety płochliwą kotką. Liczymy na to, że kotka znajdzie dom i kochających właścicieli.

 

Antoś trafił do schroniska 28.07.2023 z Bielnika Pierwszego razem z Vincentem. Antoś to mały psiak, który ma około 10 lat. Jest zadbanym i przyjaźnie nastawionym do ludzi stworzeniem. Czy ktoś go szuka?

 

  Elbląg, Anetka jako mały kociak, całe życie w schronisku arch. schroniska dla zwierząt
Anetka jako mały kociak, całe życie w schronisku arch. schroniska dla zwierząt

 

O adopcji

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku.

Telefon od elbląskiego schroniska: 55 234 16 46.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama