UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Poznaliśmy właśnie cel tych wszystkich artykułów. .. prezydentura :(
 • Nieprawda. Celem felietonów jest mądra prezydentura, czyjąkolwiek, ale mądra. I rozważna. Nie dla mnie. :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  6
  Maria Kasprzycka(2020-05-15)
 • No i bardzo dobrze wszyscy będą lepsi od tych obecnie. Szkoda ze odeszli ludzie którzy chcieli cis dobrego zrobić dla miasta, ale jak to zwykle bywa zagrażali pseudo rządzącym
 • @Maria Kasprzycka - Czy Pani (biorąc pod uwagę wszystkie Pani felietony)przeczytała to, co napisała ponownie? Jakiś czas temu czytałam z zaciekawieniem, teraz zaczyna to być nudne. Odniosła się Pani do ostatniego 20 - lecia. .. Stawiam więc pytanie, co Pani zrobiła (jako Dyrektor)tak spektakularnego, aby pozostało w pamięci turystów - jest i była Pani tak samo jałowa jak to miasto. Czas przestać być złą na kogoś tylko patrzeć z rozsądkiem. Szczerze, wiemy to doskonale, jest Pani tak sfrustrowana, że zatraca się Pani w tych felietonach. P. s. Radzę zmienić to wynudzone zdjęcie. Nawiązuje ono do treści, które Pani pisze. .. Pisze Pani o zmianach, a sama katuje Nas tym krzesełkiem bez mentalnego fundamentu. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  9
  Czytelniczka felietonów(2020-05-15)
 • @Czytelniczka felietonów - Z Pani zarzutów do pani Kacprzyckiej widać jednoznacznie, iż jest lub była Pani działaczka partyjna niewiadomej opcji, tóra nigdy nic dobrego nie zrobiła dla Elblaga. Zamiast przyłączyć się do takiej lekkiej, majowej dyskusji podnosi Pani temat wyglądu czy krzesełka. trzeba było załączyć swoja fotkę (oby nie z poprzednich wieków )to ocenilibyśmy co za piękność tak krytykuje. Stara gwardia wy nigdy się nie wzbijecie pychy i głupoty. Tylko koni, tylko koni, tylko koni żal.
 • Od pierwszego felietonu zauważyłem, ze pani autorka rozpoczęła kampanię prezydencką.
 • @Czytelniczka felietonów - Co zrobila tak spektakularnego ? - zabawne, to tak jak by zapytac sportowca, ktory zdobyl zloty medal olimpijski, co on takiego zrobil do tej pory, aby zadowolic kibicow. Odpowiadam niewiedzo chodzaca a dokuczliwa strasznie, Pani Maria (pani z duzej litery w przeciwienstwie. .. .bo to jest wielka Pani)pozyskala wiele milionow dofinansowania z Unii na modernizacje muzeum, przez co narazila sie wielce nam panujacemu. Gdyby czekala na laskawcow z ratusza to by jeszcze czekala, jak my na cieplo z nowej elektrocieplowni albo na oczyszczalnie, stadion, czy basen. Sen z oczu spedza wiele jeszcze pilnych lecz nie rozpoczetych nowych inwestycji. Lecz ten sen juz trwa, mamy piekne SPEKTAKULARNE muzeum dzieki Pani Kasprzyckiej. Jeszcze cus chcesz wiedziec dokuczliwa kobieto?
 • @Monio - WOW. Dziękuję. 💕
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Maria Kasprzycka(2020-05-17)
Reklama