UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pani Mario, muszę się z Panią nie zgodzić. Ani turystyka nie będzie generowała ogromnych przychodów bo przyznajmy-atrakcji nie ma tu zbyt wiele. Ani też startupy czy kosmetyczki nie zapełnią kasy miasta. Budżet Pani Mario a co za tym idzie miejsca pracy generuje biznes i przemysł-nie turystyka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  5
  Seller(2020-05-15)
 • @Seller - Wszystko to prawda na dziś. Chodzi o to, co zmienić na dobrą przyszłość. A biznes lokalny szczególnie szanować trzeba, ale sądziłam, że to oczywista oczywistość. Pozdrawiam :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  Maria Kasprzycka(2020-05-15)
 • @Seller - To ciekawe, nie ma atrakcji?Jest coś takiego jak produkt tyrystyczny i jeszcze jedno, ludzie przyjeżdżający do Elbląga, są zachwyceni miastem, jego położeniem, widokami z katedry, miastami zwodzonymi, klimatem Starego Rynku i to wszystko przy biernej postawie ratuszowej śmietanki.
 • Ja nie neguje tego że Nasze miasto nie jest piękne. Bo jest. Ale produkt turystyczny w najbliższych latach będzie jednak nietrafną inwestycją. Wystarczy spojrzeć co się dzieje wokół. Drugim KRAk czy WRO też nie będziemy. Tylko biznes i przemysł/produkcja niestety
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Seller(2020-05-15)
 • @Seller - Bardzo ciekawa i trafiająca do serca wypowiedź. Popieram i dodaję: zawsze i wszędzie wszystko zależy od formatu ludzi!!!stary
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  stary mieszkaniec(2020-05-17)
Reklama