UWAGA!

Głodny? Wpadnij na obiad

2016-10-11
07:02
 
Elbląg, Głodny? Wpadnij na obiad

 Obiady dnia, tak popularnie nazywane lunchami już na stałe zagościły w ofercie restauracji oraz w sercach gości. I nie ma się co dziwić. Za niską cenę możemy zjeść dania „jak u mamy”. Prawdziwa, polska kuchnia tzw. od serca. Jedyna, jak dotąd niepisana zasada, pozwalała nam wyrwać się na taki posiłek tylko od poniedziałku do piątku. Da Vinci z tym skończyło.

 W ofercie Pizzerii Da Vinci, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie można jednak przejść obojętnie obok tradycyjnych polskich potraw. Przygotowywane zawsze ze świeżych produktów obiady dnia, cieszą się coraz to większa popularnością.
      
       U nas nie wieje nudą
       Tym hasłem kierują się kucharki z Da Vinci. Codziennie zmieniane menu obiadowe zaspokoi każdy, nawet najbardziej wybredny gust. Na pierwsze zupa, potem danie główne. I to za jedyne 15 złotych.
      
       Nowością w Pizzerii Da Vinci są obiady dnia… wydawane w weekend. To jak dotąd innowacja na elbląskim rynku, ale dlaczego odbierać w wolne dni to, co ludzie lubią najbardziej?- definiuje swoją decyzję właściciel lokalu. Jeśli przyjdziesz do nas w weekend, do obiadu dnia dopłacisz tylko 2 złote. Zapraszamy do naszej restauracji. Przekonasz się, że tak smacznie i do syta nie zjesz nigdzie indziej!
      

       Na domowe obiady dnia zapraszamy codziennie w godz. 13-17.
      
       Pizzeria Da Vinci
       Elbląg, ul. Wigilijna 19-21

      
      
       ----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama