UWAGA!

Głosujcie na turystyczne wycieczki

Wycieczka po elbląskiej starówce oraz niezapomniany spacer Aleją Lipową - to propozycje uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu nadesłane na konkurs organizowany przez Wydawnictwo Edukacyjne Wiking. O tym, kto zwycięży i otrzyma atrakcyjne nagrody, m.in. fotograficzne aparaty cyfrowe i drukarki, zdecydują internauci. Uczniowie z „osiemnastki” czekają na nasze głosy!

Już po raz trzeci Wydawnictwo Edukacyjne Wiking zorganizowało konkurs polegający na opisaniu jednodniowej wycieczki po najciekawszych miejscach w okolicach szkoły. Wśród nadesłanych prac znalazły się dwie przygotowane przez uczniów SP 18 w Elblągu pod okiem nauczycielki Doroty Życzkowskiej. Pierwsza, która obecnie w internetowym rankingu zajmuje trzecie miejsce, dotyczy wycieczki po elbląskiej starówce, druga zaś (dzięki głosom internautów na razie na 60-tej pozycji) - spaceru Aleją Lipową (początek wycieczki w Rubnie).
     Uczniowie „osiemnastki” walczą o atrakcyjne nagrody: cyfrowe aparaty fotograficzne, drukarki, lornetki, kompasy, tablice edukacyjne, zestawy foliogramów, atlasy szkolne.
     - Na stronie internetowej Wydawnictwa Edukacyjnego Wiking trwa głosowanie na najciekawsze prace - mówi Dorota Życzkowska. - Pod adresem www.wiking.com.pl znajdują się dwie nasze prace - ich numery porządkowe to 36 i 37. Pomóżcie przez głosowanie właśnie na nie utrzymać naszą pozycję w konkursie. Głosujcie kilka razy dziennie do 6 maja. Lista laureatów zostanie ogłoszona 10 maja.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama