UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale Ty jesteś ograniczony. Bo inaczej się tego nie da nazwać. Mózg wyprany przez 500+ chyba. Sądy, konstytucja, Trybunał Konstytucyjny, media przekształcone na rządowe nie widzisz w jaką stronę to idzie? Totalna kontrola i władza. Ja nie chcę żyć w takim kraju. Nawet jakby mi dali 1000+. Sam sobie potrafię zarobić. Nie chcę żeby mi cokolwiek dawali tylko niech mi nie zabierają. Ludzie ograniczeni nadal widzą tylko pieniądze ale nie rozumieją że żeby Państwo dało im 500 to najpierw im je musi zabrać. Śmieszne i zarazem żałosne to jest ze żyjemy w tak ograniczonym społeczeństwie. To samo dotyczy najniższej krajowej. Co daje podniesienie? Wzrost kosztów utrzymania pracowników = wyższe ceny usług i towarów bo przedsiębiorca skąd musi wziąć te pieniądze, czyli więcej zarabiamy - więcej wydajemy.
  • A idol bydgoszczu mowil ze nima pieniedzy a sa tylko trxeba ukrocic zlodziejstwo proste
  • Taki madry,to kto poprzedni Trybunal wybral?kto sedziow poukladal...od lat nietykalni byli...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Tak sadzisz(2018-11-29)
Reklama