UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowny autorze tego tekstu! Kłania ci się nie tylko granatyka ale i składnia tekstu itp, wstyd za twoje marne pióro!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    11
    Profesor UrszulaT(2017-07-03)
  • Granatyka.
  • redaktor @Profesor UrszulaT - Szanowna Pani. Skoro uważa Pani, że w tekście są błędy to proszę wskazać jakie. Chyba że Pani ma na myśli cytaty z pism urzędowych, które są przytoczone w oryginalnym brzmieniu. To są cytaty, a nie moje słowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    3
    redaktor(2017-07-03)
  • @redaktor - np : "Jak tylko dostałam do pismo" - DO pismo? chyba TO pismo.
  • Szanowna Pani Profesor Przecież w tym artykule nie chodzi o razace pania błędy. Proszę się odnieść do artykułu a nie do pisowni Takie jest moje zdanie
  • @Profesor UrszulaT - Pani profesor ale Pani wpis także zawiera błędy. Zwracając uwagę nie powinno się samemu robić błędów, dodatkowo podpisując się tytułem profesorskim. Z całym szacunkiem ale nie ma Pani tytułu profesorskiego z nadania więc nie musiała Pani z dużej litery, po drugie zwracając się do kogoś per Ty (jak do autora) to powinno się pisać z dużej "Ci", "Twoje" :) Z wyrazami szacunku. Bez urazy, to tylko zwrócenie uwagi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    sprawiedliwy1(2017-07-03)
  • @Profesor UrszulaT - Tobie też się kłania. "Kłania Ci się nie tylko gramatyka, ale i składnia tekstu, itp, wstyd za Twoje marne pióro!!!" Czyż nie tak powinno być napisane?
Reklama