UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ZA CO ONI W TYCH SZPITALACH BIORĄ PENSJĘ, ? ile w tym szpitalu bierze dyrektor pensji? też jak Gelertowa z wojewódzkiego, ponad 27.000 zł miesięcznie? i to za nic?
  • żal Ci pisaku, ze nie ty. tyle liżesz i nic
  • To idź i chociaż przez jeden dzień spróbuj ogarnąć chociaż połowę jej obowiązków nie mówiąc o ciężarze odpowiedzialności jaki na niej ciąży. Zobaczymy jaki będziesz wtedy mądry. Prawda jest taka, że pewne kompetencje i odpowiedzialność muszą być odpowiednio opłacane. Stawka jest adekwatna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    Rrr...(2021-09-17)
  • @Rrr... - Nawet nie wyobrażasz sobie, ile ja miałem na głowie i musiałem szybko wszystko ogarnąć. Mogę swoją wieloletnią działalność udowodnić - od 1974 roku - podstawą jest język biegły angielski, dodatkowo hiszpański, niemiecki. Mogę zamienić wszystkich posłów w Brukseli, którą znam doskonale.
  • @Rrr... - Nie szarżuj. W moich opowieściach też jestem niezastąpiony i zarobiony po uszy, ale na co dzień, to nie wiem w co ręce z nudów włożyć, albo tak po prostu z ogólnego wywalenia na wszystko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Mjr.Tom(2021-09-17)
  • @Rrr... - A o jakich obowiązkach mowa ? Bo tam nikt niczego nie ogarniał. To samograj oparty nie o prawa rynku a o budżetową kasę której jak zabraknie to się dosypie, albo oddłuży i zawsze jakoś tam leci. To trwa już trzy dekady.
Reklama