UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

II Wielki Test Wiedzy o Elblągu za nami. Rozwiąż go i Ty!

2020-10-19
Aktualizowany 2020-10-21 18:29
 
Elbląg, II Wielki Test Wiedzy o Elblągu za nami. Rozwiąż go i Ty!
(fot. Anna Dembińska)

52 prawidłowych odpowiedzi na 60 pytań udzielił zwycięzca II Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu. W ciągu 20 minut walkę o nagrody stoczyło ponad 80 osób. Wyniki znajdziecie pod tym linkiem. Nagrody laureatom wręczymy 26 października. 

Wielki Test Wiedzy o Elblągu to 60 pytań, na których rozwiązanie uczestnicy naszej zabawy mieli 20 minut. Pytania dotyczyły wielu dziedzin - od historii przez gospodarkę, sport, kulturę i wiele innych tematów. Najlepiej rozwiązał test Adam Maksymiuk (zwycięzca I Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu w "realu"), który odpowiedział prawidłowo na 52 spośród 60 pytań. Drugie miejsce z 47 punktami zdobył Amadeusz Pfeifer, a trzecie z takim samym dorobkiem, ale gorszym czasem rozwiązania Krzysztof Nowosielski. Gratulujemy!

Zwycięzca otrzyma laptop ufundowany przez prezydenta Elbląga, zdobywca drugiego miejsca - tablet ufundowany przez marszałka województwa, a laureat trzeciego miejsca - aparat fotograficzny ufundowany przez Radę Miejską w Elblągu. Nagrodzimy także laureatów miejsc 4-10, którzy otrzymają nagrody ufundowane przez sponsorów II Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu oraz portEl.pl, a są to m.in. smart bandy. 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 października o godz. 16 w sali kameralnej kina Światowid oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa związanych z pandemią. Z laureatami skontaktujemy się mailowo.

 

Wyniki 20-minutowej rywalizacji znajdziecie tutaj , a II Wielki Test Wiedzy o Elblągu pod tym linkiem. Zachęcamy do jego rozwiązania już na spokojnie z opcją wyświetlania prawidłowych odpowiedzi. Dodajmy, że pytania do testu układał Juliusz Marek, propagator historii Elbląga oraz zespół redakcyjny portEl.pl

Dziękujemy za wspólną zabawę i do następnego quizu!

 

Organizatorami II Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i telewizja Truso.tv 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Antoni Czyżyk.

 

Sponsorami II Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są firmy: Delta, OPEGiEKA oraz Schmid Energy Solutions.

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama