UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Brawoooo!!!!! To ja, omikron, bardzo si ciesz, pani dyrektor placwki edukacyjnej, dzikuj! Pozdrwka dla ministra Czarnka. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  45
  Omikronek(2022-01-16)
 • @Omikronek - Poprawiam bo polskie znaki ucielo Omikron a za chwile co bedzie????? Dajcie ludziom zyc. Zajmijcie sie wlasnym zyciem, rodzina, a nie ogladacie TV i zyjecie tylko wirusem. To co sie dzieje w ostatnim czasie, jest juz naprawde nienormalne. Moje dziecko mialo w szkole zdjecia klasowe bodajze we wrzesniu. To nie posadzili ich klasa obok siebie, tylko kazdy mial pojedynczo robione zdjecie, zeby poniej to zmontowac i wrzucic jako zdjecie klasowe, bo przeciez wirus. .. Czy to jest normalne? To dzieci w klasie siedza w lawkach obok siebie, ale na zdjeciu klasowym juz obok siebie siedziec nie mogly???? Nie ma kin, teatru, wycieczek, zadnych wyjsc, bo wirus. .. .. To jest chore i nienormalne, bo dziecko nie bedzie mialo zadnych wspomnien. Byl taki mem gdzie dziadek opowiada wnuczkowi, ze za moich czasow byly kawiarnie, restauracje i kina, na co wnuczek odpowiada, mamo daj dziadkowi tabletki bo swiruje. .. .. smieszne??? To sie robi tak prawdziwe, ze az przerazajace.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  5
  Hashtagi.(2022-01-16)
 • @Omikronek - Naucz si pisa. pewnie nawet studniwki nie miae a o maturze nie wspomn.
 • @Hashtagi. - To co opisujesz to celowe działania. Względem dzieci - mają na celu rozerwanie więzi spajających społeczeństwo tworząc nowe pokolenia, które nie mają potrzeby socjalizowania się w fizycznym tego słowa znaczeniu. Cała ludzka aktywność ma zostać przekierowana do rzeczywistości wirtualnej. która już w pewnej formie istnieje (projekt metaverse Zukerberg'a)Celem całego tego szumu medialnego, gdzie z jednej strony bombardowani jesteśmy informacjami o zgonach i zarażeniach, z drugiej zaś antagonizowani (szczepieni przeciw nie zaszczepionym, społeczeństwo kontra służby - dużo przykładów)doprowadzi do masowej psychozy dzięki której można będzie wywołać wojenkę - lub podsunąć społeczeństwu wybawicieli z opresji w postaci nowych liderów którzy poprowadzą nowe społeczeństwo do starych celów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  Abnegat(2022-01-16)
Reklama