UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patrzę na fotkę nr 17 i wszystko staje się jasne. Towarzystwo wzajemnej adoracji, czyli trzech panów z drugiego rzędu, z których jeden został zwycięzcą a dwaj obok niego znaleźli się w czołowej dziesiątce. Wielokrotnie byli upominani przez organizatorów z powodu jakichś śmieszek, szeptów i rozpraszania innych osób. Po fotkach widać, że dobrze się znają, siedzą bezpośrednio obok siebie, więc ja akurat nie mam wątpliwości, że musieli solidnie ze sobą współpracować w czasie tego testu. Ich zachowanie przypominało zresztą piątoklasistów podczas kartkówki, nawet nie zdawali sobie sprawy jak ich hałasy przeszkadzały innym. Prośba do organizatorów - wróćcie w przyszłym roku na dużą salę i w momencie wejścia na salę zróbcie losowanie miejsc, które należy zająć. Będzie sprawiedliwiej niż dzisiaj. W przeciwnym razie współpraca na sali, taka jak dzisiaj tych trzech gości, stanie się normą. Ja - mimo, że nie liczyłem na wygraną a jedynie na dobrą zabawę - byłem dzisiaj zniesmaczony ich zachowaniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    9
    KibiczProstej(2022-10-20)
  • @KibiczProstej - Test a parodia jak w budżecie obywatelskimi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Jamaleg(2022-10-20)
  • @KibiczProstej - Kibic tak masz rację...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Fan_Gargamela_z_PO(2022-10-20)
  • @KibiczProstej - to jest typ tzw jak nie pokombinuje to nie zaśnie :)
  • @KibiczProstej - Oczywiście. Powinni anulować ten test i jeszcze raz go przeprowadzić. Słuszna uwaga.
Reklama