UWAGA!

Jak dojechać do firmy Auto Części Korkuć?

 

Samochody jadą nową trasą S7, a kierowcy z naszego miasta zastanawiają się, jak dojechać do położonej we Władysławowie firmy Korkuć. Sprawa okazuje się jednak banalnie prosta, gdy skorzystamy z nowego wiaduktu przy ul. Żuławskiej. 

Który z nas, kierowców, nie korzystał z usług Korkucia, szukając części do swojego samochodu? W to miejsce trafia większość z nas, kiedy staramy się kupić coś w atrakcyjnej cenie, lub też poszukujemy czegoś, czego nie da się znaleźć w innych punktach sprzedaży.
      
       Budowa nowej trasy S7, łączącej Elbląg z Gdańskiem, spowodowała zmianę organizacji dojazdów do okolicznych miejscowości. Akurat Władysławowo zostało doskonale skomunikowane z Elblągiem, a do firmy Auto Części Korkuć można teraz dotrzeć znacznie szybciej niż wcześniej.
      
       Jak dojechać?

       Kierowcy, którzy jadą do Korkucia z Elbląga muszą się kierować na ulicę Żuławską. Na jej końcu znajdą wiadukt nad nową trasą S7. Tuż za wiaduktem skręcamy w lewo i przejeżdżamy pod nim drogą która doprowadzi nas wprost do Auto Części. Firma Korkuć będzie się znajdowała po lewej stronie.

 


            
       Jak wrócić?

       Wracając, wyjeżdżając z firmy Auto Części Korkuć skręcamy w prawo i jedziemy w kierunku wiaduktu. Przejeżdżamy pod nim i skręcamy w prawo, chcąc dostać się na górę i jechać w kierunku Elbląga 
      
            
      


      
           Auto Części Korkuć
     Władysławowo 34A, Elbląg
     
     tel. kom. 600 435 695
     tel. 55 232 42 64

         ---- art. promocyjny ----
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie