UWAGA!

Jantar zaprasza na jubileusz

 Elbląg, Młodsza formacja taneczna - Jantar
Młodsza formacja taneczna - Jantar (fot. Paweł Serocki).

Elbląski Klub Tańca Jantar zaprasza elblążan do wspólnego świętowania swoich 20. urodzin. Jubileuszowa gala odbędzie się jutro, 20 października o godz. 19 w centrum kultury Światowid.

Elbląg nazywany jest w naszym regionie stolicą tańca dzięki tancerzom Elbląskiego Klubu Tańca Jantar i najwierniejszym kibicom.
     - Towarzyszyliście nam podczas wielu festiwali i turniejów, dzieliliście z nami trudności i sukcesy, dlatego teraz, w tak uroczystej chwili, jaką jest jubileusz, nie może was zabraknąć – zapraszają członkowie EKT Jantar.
     Wieczorna gala będzie okazją do podziękowania osobom, dzięki którym EKT Jantar powstał, które go zainicjowały i pracowały na jego sukces, a także tym, które wspierały jego działania.
     Urodziny są chyba najlepszym czasem na chwile wspomnień, dlatego też goście obejrzą film o pierwszych latach działalności Klubu. W holu centrum kultury Światowid zaprezentowana zostanie wystawa fotografii, a w gablocie - trofea elbląskich tancerzy. Wszyscy obecni będą mogli skosztować urodzinowego tortu i wypić lampkę szampana za zdrowie jubilata. Wstęp na uroczystość jest bezpłatny.
     Relacja radiowa Marty Hajkowicz z jednego z treningów prowadzonych przez instruktorów EKT Jantar:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama