UWAGA!

Jar w formie o wiele droższy

 
Elbląg, W tym miejscu ma powstać kompleks lekkoatletyczny
W tym miejscu ma powstać kompleks lekkoatletyczny (fot. Michał Skroboszewski)

Aż siedem firm chce budować kompleks sportowy przy Zespole Szkół nr 1 przy ul Korczaka. To inwestycja z budżetu obywatelskiego, którą miasto wyceniło na 379 tysięcy złotych. Firmy chcą o wiele więcej, więc prawdopodobnie przetarg zostanie unieważniony.

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim otwarto oferty potencjalnych wykonawców. Jest ich aż siedem, opiewają na kwoty od 795 tysięcy złotych aż do miliona 350 tysięcy. To o wiele więcej niż szacowali urzędnicy, którzy na tę inwestycję z budżetu obywatelskiego przeznaczyli 379 tysięcy złotych. Z tego też powodu przetarg prawdopodobnie zostanie unieważniony i rozpisany jeszcze raz.
       Na projekt budowy kompleksu lekkoatletycznego „Jar w formie” w ubiegłym roku zagłosowało w budżecie obywatelskim 611 elblążan. Przy Zespole Szkół nr 1 przy ul. Korczaka ma powstać czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna wykonana z poliuretanu o długości 200 metrów, skocznia do skoku w dal oraz trawiaste boisko wewnątrz bieżni. Wykonawca ma mieć cztery miesiące na zrealizowanie inwestycji od daty podpisania umowy. Unieważnienie przetargu spowoduje, że uczniowie ZS nr 1 na lekkoatletyczny kompleks będą musieli poczekać o wiele dłużej.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama