UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jedynka dla Klary

2012-01-26
15:51

Pub Jedynka chce hucznie pożegnać swoich gości oraz przyjaciół. W związku z tym organizuje ostatni weekend w historii tego kultowego miejsca. Podczas zabawy odbędą się licytacje przedmiotów stanowiących wystrój lokalu. Całkowity dochód z akcji charytatywnej zostanie przekazany na rzecz Klary Korab. Zapraszamy wszystkich do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Start już w piątek (27 stycznia) o godz. 20.

Aukcja unikalnych przedmiotów z wyposażenia Jedynki odbędzie się w dniach 27-28 stycznia (piątek, sobota) w godz. 20-24. W niedzielę całkowity dochód ze zbiórki będzie przekazany na konto Fundacji Słoneczko z dopiskiem dla Klary Korab. Każdy będzie mógł przyłączyć się do zabawy i połączyć przyjemne z pożytecznym.
       "Klara ma 5 lat. Urodziła się z agenezją ciała modzelowatego (brak połączenia między prawą a lewą półkulą mózgu) oraz rozszczepem podniebienia. Skutkiem tego jest opóźniony rozwój psychoruchowy i brak mowy. Mimo trudności jakie spotykają ją w życiu codziennym, jest bardzo pogodnym i cierpliwym dzieckiem.
       Dzięki codziennym, intensywnym ćwiczeniom i turnusom rehabilitacyjnym Klara uczyniła bardzo duże postępy, co zbliża ją coraz bardziej do swoich rówieśników i bycia bardziej samodzielną w codziennym życiu. Jednak to dopiero początek, rehabilitacja wymaga systematycznej, ciężkiej pracy ze strony Klary oraz częstych pobytów na turnusach rehabilitacyjnych. Jednak przy odrobinie życzliwości można pomóc dziewczynce pokonać przeciwności losu."
      
      
Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 601 660 330.

 


      

Piotr Gęsicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl