UWAGA!

Jesienią zadbaj o swój samochód

2016-11-05
07:00
 

Kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, deszcz zacina z każdej strony, a błoto przykleja się do wszystkiego warto pomyśleć o tym, żeby jak najlepiej zabezpieczyć swój samochód. W Myjni Gosia nie tylko go oczyścisz z brudu, ale i odpowiednio ochronisz. Wysoka jakość używanych środków i odpowiednio przeszkoleni pracownicy to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy.

Myjnia Gosia, którą znajdziecie przy Al. Grunwaldzkiej, oferuje szeroki wachlarz usług. To tam Twój samochód zostanie dobrze umyty oraz wypolerowany, wykonywana jest również usługa korekty lakieru. Pracownicy myjni zajmą się również tapicerką, odkurzą ją oraz wypiorą. Z dokładnością oraz precyzją wypolerują lampy, dzięki temu droga będzie o wiele bardziej widoczna. Również i tu możesz tak przygotować swoje auto, by potem, na przykład, z łatwością je sprzedać.
      
       W Myjni Gosia możesz również odkamienić szyby w samochodzie, a także zabezpieczyć szyby, alufelgi oraz lampy powłoką kwarcową. To jedna z najtrwalszych i najbardziej odpornych form zabezpieczenia zewnętrznych elementów samochodu. Jednym z największych walorów powłoki kwarcowej jest fakt, że ma ona zdolność do "odpychania" zanieczyszczeń. Dzięki temu auto wolniej się brudzi, a jego pielęgnacja jest znacznie łatwiejsza.

 


       Pracownicy Myjni Gosia zostali przeszkoleni przez firmę Tenzi i pracują głównie na jej produktach. Te wysokiej jakości woski, mleczka, preparaty do skór, balsamy, nabłyszczacze sprawiają, że auto wygląda wyśmienicie, a efekt utrzymuje się jeszcze długo po wizycie w myjni. Można je również nabyć w Myjni Gosia. Miejsce to jest również przedstawicielem firmy Vileda Professional, która produkuje wysokiej jakości sprzęt do czyszczenia.
       Uwaga! Tylko teraz jesienna promocja! Przy umyciu samochodu w ramach pełnego pakietu otrzymasz 20 proc. rabatu na produkty Tenzi!
      
       Zainteresowany? Sprawdź szczegóły na stronie www.myjnia.elblag.pl.


      
       Myjnia Gosia

       Al. Grunwaldzka 2
       (teren Giełdy Elbląskiej)
       Tel: 536 811 111
      
       Godziny Otwarcia:
       Od pon. do pt.
       Od godz. 9 do 17
      
       Sobota
       Od godz. 9 do 14

      
       ------Art. sponsorowany-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej