UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jest budżet dla powiatu

Elbląg, Starosta elbląski Sławomir Jezierski podziękował wojewodzie Annie Szyszce za współpracę
Starosta elbląski Sławomir Jezierski podziękował wojewodzie Annie Szyszce za współpracę

Podczas ostatniej w tym roku sesji (28 grudnia) radni przyjęli budżet powiatu elbląskiego na 2008 r.

W przyszłym roku dochody powiatu wyniosą 33.909,752 zł (59% dochodów to subwencje). Natomiast wydatki kształtować się będą w granicach 32.957,823 zł (27% wydatków to pomoc społeczna, 21 % oświata i wychowanie).
     - Podczas sesji radni wysłuchali również oceny stanu technicznego urządzeń melioracyjnych i osłony przeciwpowodziowej powiatu elbląskiego w oparciu o jesienne przeglądy, którą przedstawił zastępca dyrektora Żuławskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Elblągu Kazimierz Wróblewski – informuje Anna Dawid, rzecznik prasowy starosty elbląskiego.
     Podjęli również uchwałę w sprawie wprowadzenia opłat dla przeprawy promowej w Kępinach Wielkich (opłaty za przewóz promem wynoszą: jednej osoby 0,50 zł, za pojazd I kategorii 2,5 zł, II kategorii 5 zł), jak również uchwały w sprawie programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2008 rok oraz przekształcenia SP Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pasłęku.
     Rada Powiatu powołała Jacka Augustynowicza na stanowisko sekretarza powiatu, zaś uroczyście pożegnała odchodzącą na emeryturę dyrektor DPS w Rangórach Renatę Kowalską - Mikołajewską.
     W sesji wzięła udział wojewoda warmińsko - mazurski Anna Szyszka, której starosta elbląski Sławomir Jezierski oraz dyrektor PCPR w Elblągu Janusz Lichacz podziękowali za „wsparcie i osobiste zaangażowanie pozwalające na wdrożenie nowatorskich rozwiązań z zakresu przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu osób i rodzin dotkniętych różnymi dysfunkcjami".
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Jednym słowem sielanka. Szanowni redaktorzy skończcie z tym pustosłowiem, to już (na szczęście) nie ta epoka, czas by ku temu najwyższy aby zawrzeć w słowach trochę konkretu, choć te pewne minimum, pozwalające uwiarygodnić się naszym władcom i uświadomić im, że za coś są odpowiedzialni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2007-12-31)
 • . .radni WYSŁUCHALI również oceny stanu technicznego urządzeń melioracyjnych (. .) informuje Anna Dawid, rzecznik prasowy starosty elbląskiego. aborygenieMiejscowy ~ po czymś takim pozostaje już tylko jedna niewiadoma: która władziEla bardziej drwi z obywatEla - powiatowa, czy prasowa?
 • Do Aborygena. Komentujesz każdy artykuł niezależnie, czy rozumiesz go czy, jest dlaciebie za mądry.
 • aborygenieMiejscowy ~ dołączam się do Twoich noworocznychŻyczeń; -) POzdrawiam również redakcję i admina (bajDeŁej: cóż opóźnia dodawanie moich komentów?)
 • Może znajdą się w końcu środki aby przedłużyć linie autobusową nr. 12 do łęcza czekamy mieliśmy to obiecane.
 • Szczury na ul. Ogolnej 50 zagrazaja lokalnej wladzy. Nie boicie sie wladcy biurki ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zagrozeni Lokatorzy(2008-01-02)
 • Patrze na te fotke i Placze ! Ze szczescia !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Placzek(2008-01-02)
 • Bardzo ciekawy reportaż, interesuje mnie czy w tym budżecie zostały ujęte środki na tworzenie zawodowych rodzin zastępczych. Może Starostwo Powiatowe uruchomi program promowania takiej właśnie pomocy jak zawodowe rodziny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  katarzyna rucińska(2008-01-10)
Reklama