UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie byłem i nie jestem członkiem PZPR ani następców z SLD a muszę zauważyć że tylko Henryk Słonina miał jakąś szeroką wizję rozwoju Elbląga, którą realizował skutecznie przy poparciu władzy centralnej, mając tam wpływy z udziałem Gintowta i innych. Jego ówczesny zastępca, obecny prezydent Witold Wróblewski nie jest nawet w części cieniem swojego mentora, chociaż dostał głosy bo wydawało się że będzie rządził inaczej. Widać zadyszke i nieudolność, którą tak jak każdy komu nie idzie, próbuje przykryć słowotwórstwo i otaczając się klakierami. Elbląg zatrzymał się w rozwoju a to co tu się dzieje, odbywa się na poziomie miernoty. Brawo za śmiałą diagnozę autorce tekstu, z oddali jak widać widać wyraźniej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    5
    Ja też tu mieszkam (2019-12-30)
  • @Ja też tu mieszkam - Nieprawda. Już za Słoniny Elbląg popadł w marazm. I nikt później nawet nie próbował tego zmienić. Moim zdaniem, wynika to z tego, że każdy z nich uważał, że miasto to są wyłącznie instytucje jemu podległe i w których on podejmuje decyzje. Zwłaszcza personalne. Dodatkowo nie tolerowanie osób, które próbowały/próbują mieć własne zdanie. Nie koniecznie zgodne w 100% z wodzem. Nigdy nie byli zainteresowani firmami niezależnymi. Żadnych prób ich sprowadzenia. Traktowanie ich jak wrogów. I zagrożenia. Bo spotkanie z nimi groziło podejrzeniem korupcji. A to elblongom się nie podoba. Ja wolał bym gdyby nadwyrężyli wątrobę i mieli kilka prywatnych mieszkań (jak w Gdańsku), ale, żeby Elbląg rozwijał się jak Gdańsk, Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    entuzjasta(2019-12-30)
  • @Ja też tu mieszkam - Człowieku co ty piszesz? Czy ty masz pojęcie? Ile ty masz lat?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kat_Na_Idiotów(2019-12-31)
  • @Kat_Na_Idiotów - kim jesteś mówi twój podpis
Reklama