UWAGA!

Jubileuszowa Aukcja Rotariańska

2010-12-10
16:05
Elbląg, Jubileuszowa Aukcja Rotariańska

W sobotę (11 grudnia) rozpocznie się XV Przedświąteczna Aukcja Rotariańska. Jak zawsze spotka się na niej, oprócz przedstawicieli miasta i regionu, liczne grono gości z kraju i zagranicy. Co roku wymiernym efektem naszych spotkań z zaproszonymi przyjaciółmi są pieniądze zasilające konto Klubu, przeznaczane na działalność statutową.

Elbląski Klub Rotary w bieżącym roku zakończył realizację projektu pomocy dla elbląskiego hospicjum. Naszym celem było kompleksowe wyposażenie Sali Dziecka w nowej siedzibie tej placówki. Cieszymy się, że hospicjum otrzymało nową, zaprojektowaną z myślą o specyfice prowadzonej działalności, siedzibę.
       W tym roku wystawiamy 30 różnorodnych prac, głównie artystów elbląskich, ale również plastyków działających w innych regionach Polski. Mamy nadzieję, że i tym razem efekt kilkugodzinnego spotkania przyniesie radość tym, którym chcemy służyć pomocą.
       Tegoroczna aukcja ma charakter małego jubileuszu. Będzie nie tylko piętnastą, ale również tą na której licytowana będzie 500 praca. W naszych aukcjach do tej pory wzięła udział setka artystów, a łączna kwota wylicytowanych dzieł to pół miliona złotych.
       Partnerem XV Aukcji Rotariańskiej jest Grupa LOTOS S.A.
      
W imieniu EKR Paweł Kasperczyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama